Tilauslista

Tilauslistan kautta voit lähettää meille tilauksen tai lisätietokyselyn tai ladata itsellesi tilauslistan excel-tiedostona.

NOT RENDERED YET

Tuote lisätty tilauslistalle.
Näytä tilauslista » »
Tuote poistettu tilauslistalta
Tilauslistan lähettäminen sähköpostilla onnistui.
Tilauslista tyhjennetty.

Etusivulle

Cellona ihonsuojavoide kipsaukseen

Cellona Creme -ihonsuojavoide suojaa ihoa muodostamalla iholle suojaavan kalvon ärsyttäviä aineita ja ylimääräistä kosteutta vastaan. pH on neutraali (7) ja se säilyttää ihon luontaista kosteutta ja elastisuutta. Käytetään myös käsiteltäessä kipsiä tai potilaalla kipsin alla suojaamaan ja hoitamaan ihoa.

Tekninen tuotekuvaus :
Ainesosat. Vesi, glyseryylistearaatti SE, setearyylialkoholi, isopropyylipalmitaatti, propyleeniglykoli, kapryyli/kapriini triglyseridi, fenoksietanoli, metyyliparabeeni, etyyliparabeeni, propyyliparabeeni, butyyliparabeeni, isobutyyli-4-hydroksibentsoaatti, (R)-12-hydroksi- öljyhappo, rikkihappo, hajuste. Putkilo: alumiini Korkki: polypropyleeni.

  Mediqin tuotenumero Koko Väri Myyntiyksikkö Valmistajan tuotekoodi Sailab-koodi Lisätiedot   Lisää tilauslistalle
70263 100 ml tuubi 100 ml 50816 003724 Osta verkkokaupasta

Liittyvät tuotteet